|
Trener Robert Pryka
tel. 530-488-657
|
|||
dzisiaj: 52, wczoraj: 51
ogółem: 2 108 839
statystyki szczegółowe
M. |
Drużyna |
M |
Pkt |
Z |
R |
P |
Bramki |
1. |
Arka Gdynia SI |
22 |
66 |
22 |
4 |
0 |
165:8 |
2. |
LECHIA GDAŃSK AP |
22 |
55 |
18 |
5 |
3 |
117:19 |
3. |
GRYF 2009 TCZEW |
22 |
42 |
14 |
4 |
8 |
56:40 |
4. |
KP Starogard Gdański |
22 |
37 |
12 |
5 |
9 |
52:43 |
5. |
Bałtyk Gdynia |
22 |
36 |
11 |
7 |
8 |
63:43 |
6. |
GKS ŻUKOWO |
22 |
35 |
11 |
6 |
9 |
63:49 |
7. |
Chojniczanka Chojnice |
22 |
33 |
10 |
7 |
9 |
44:38 |
8. |
Stolem Gniewino |
22 |
27 |
9 |
4 |
13 |
46:64 |
9. |
Gedania Gdańsk |
22 |
17 |
5 |
6 |
15 |
43:103 |
10. |
ORZEŁ SUBKOWY |
22 |
16 |
5 |
5 |
16 |
30:95 |
11. |
Pomezania Malbork |
22 |
12 |
4 |
4 |
18 |
38:118 |
12. |
Olivia Gdańsk |
22 |
12 |
3 |
7 |
16 |
27:124 |
13. |
Gedania Gdańsk |
13 |
5 |
1 |
4 |
10 |
24:71 |
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 1- Data kolejki: 27-08-2011/28-08-2011
|
||||||||||||||||||||||||
GRYF 2009 TCZEW-Orzeł Choczewo |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Pomezania Malbork-Borga Linia |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Arka Gdynia SI-Olivia Gdańsk |
18:0 |
27.08.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
ORZEŁ SUBKOWY-Gedania Gdańsk |
6:4 |
27.08.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
LECHIA GDAŃSK AP-Bałtyk Gdynia |
1:0 |
28.08.2011 |
14:00 |
|||||||||||||||||||||
GKS ŻUKOWO-Chojniczanka Chojnice |
1:3 |
28.08.2011 |
17:00 |
|||||||||||||||||||||
KP Starogard Gdański-Stolem Gniewino
|
3:1 |
28.08.2011 |
17:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 2- Data kolejki: 03-09-2011/4-09-2011
|
||||||||||||||||||||||||
Borga Linia-GRYF 2009 TCZEW |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Orzeł Choczewo-KP Starogard Gdański |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Olivia Gdańsk-Bałtyk Gdynia |
2:3 |
03.09.2011 |
10:30 |
|||||||||||||||||||||
Arka Gdynia SI-Pomezania Malbork |
19:1 |
03.09.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Gedania Gdańsk-LECHIA GDAŃSK AP |
1:10 |
04.09.2011 |
09:00 |
|||||||||||||||||||||
Chojniczanka Chojnice-ORZEŁ SUBKOWY |
4:1 |
04.09.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Stolem Gniewino-GKS ŻUKOWO
|
2:6 |
04.09.2011 |
17:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 3- Data kolejki: 10-09-2011/11-09-2011
|
||||||||||||||||||||||||
GKS ŻUKOWO-Orzeł Choczewo |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
KP Starogard Gdański-Borga Linia |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
GRYF 2009 TCZEW-Arka Gdynia SI |
1:5 |
10.09.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
ORZEŁ SUBKOWY-Stolem Gniewino |
2:0 |
11.09.2011 |
13:30 |
|||||||||||||||||||||
Pomezania Malbork-Olivia Gdańsk |
6:3 |
11.09.2011 |
16:00 |
|||||||||||||||||||||
LECHIA GDAŃSK AP-Chojniczanka Chojnice |
1:0 |
11.09.2011 |
17:00 |
|||||||||||||||||||||
Bałtyk Gdynia-Gedania Gdańsk |
1:3 |
05.10.2011 |
17:30 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 4- Data kolejki: 13-09-2011/14-09-2011
|
||||||||||||||||||||||||
Borga Linia-GKS ŻUKOWO |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Orzeł Choczewo-ORZEŁ SUBKOWY |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Chojniczanka Chojnice-Bałtyk Gdynia |
1:1 |
14.09.2011 |
14:00 |
|||||||||||||||||||||
Olivia Gdańsk-Gedania Gdańsk |
5:2 |
14.09.2011 |
15:30 |
|||||||||||||||||||||
Pomezania Malbork-GRYF 2009 TCZEW |
1:3 |
14.09.2011 |
16:00 |
|||||||||||||||||||||
Arka Gdynia SI-KP Starogard Gdański |
5:1 |
14.09.2011 |
18:00 |
|||||||||||||||||||||
Stolem Gniewino-LECHIA GDAŃSK AP
|
3:0 |
12.11.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 5- Data kolejki: 17-09-2011/18-09-2011
|
||||||||||||||||||||||||
LECHIA GDAŃSK AP-Orzeł Choczewo |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
ORZEŁ SUBKOWY-Borga Linia |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
GKS ŻUKOWO-Arka Gdynia SI |
0:5 |
17.09.2011 |
10:00 |
|||||||||||||||||||||
Bałtyk Gdynia-Stolem Gniewino |
3:1 |
17.09.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
GRYF 2009 TCZEW-Olivia Gdańsk |
9:1 |
17.09.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
KP Starogard Gdański-Pomezania Malbork |
9:2 |
17.09.2011 |
19:00 |
|||||||||||||||||||||
Gedania Gdańsk-Chojniczanka Chojnice
|
0:7 |
18.09.2011 |
18:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 6- Data kolejki: 24-09-2011/25-09-2011
|
||||||||||||||||||||||||
Borga Linia-LECHIA GDAŃSK AP |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Orzeł Choczewo-Bałtyk Gdynia |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
GRYF 2009 TCZEW-KP Starogard Gdański |
2:1 |
24.09.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Arka Gdynia SI-ORZEŁ SUBKOWY |
8:0 |
24.09.2011 |
15:00 |
|||||||||||||||||||||
Olivia Gdańsk-Chojniczanka Chojnice |
1:1 |
25.09.2011 |
12:30 |
|||||||||||||||||||||
Pomezania Malbork-GKS ŻUKOWO |
2:1 |
25.09.2011 |
16:00 |
|||||||||||||||||||||
Stolem Gniewino-Gedania Gdańsk
|
6:3 |
25.09.2011 |
17:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 7- Data kolejki: 27-09-2011/28-09-2011
|
||||||||||||||||||||||||
Bałtyk Gdynia-Borga Linia |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Gedania Gdańsk-Orzeł Choczewo |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Chojniczanka Chojnice-Stolem Gniewino |
1:0 |
28.09.2011 |
15:00 |
|||||||||||||||||||||
GKS ŻUKOWO-GRYF 2009 TCZEW |
2:3 |
04.10.2011 |
17:30 |
|||||||||||||||||||||
KP Starogard Gdański-Olivia Gdańsk |
4:0 |
05.10.2011 |
16:00 |
|||||||||||||||||||||
LECHIA GDAŃSK AP-Arka Gdynia SI |
0:4 |
05.10.2011 |
16:00 |
|||||||||||||||||||||
ORZEŁ SUBKOWY-Pomezania Malbork
|
3:2 |
05.10.2011 |
16:30 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 8- Data kolejki: 01-10-2011/2-10-2011
|
||||||||||||||||||||||||
Borga Linia-Gedania Gdańsk |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Orzeł Choczewo-Chojniczanka Chojnice |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Arka Gdynia SI-Bałtyk Gdynia |
7:1 |
01.10.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
GRYF 2009 TCZEW-ORZEŁ SUBKOWY |
6:0 |
01.10.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
KP Starogard Gdański-GKS ŻUKOWO |
1:5 |
01.10.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Olivia Gdańsk-Stolem Gniewino |
1:4 |
01.10.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Pomezania Malbork-LECHIA GDAŃSK AP
|
1:12 |
01.10.2011 |
12:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 9- Data kolejki: 08-10-2011/9-10-2011
|
||||||||||||||||||||||||
Chojniczanka Chojnice-Borga Linia |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Stolem Gniewino-Orzeł Choczewo |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
GKS ŻUKOWO-Olivia Gdańsk |
6:2 |
08.10.2011 |
10:00 |
|||||||||||||||||||||
ORZEŁ SUBKOWY-KP Starogard Gdański |
1:2 |
08.10.2011 |
10:00 |
|||||||||||||||||||||
Arka Gdynia SI-Gedania Gdańsk |
14:0 |
08.10.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Bałtyk Gdynia-Pomezania Malbork |
4:2 |
08.10.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
LECHIA GDAŃSK AP-GRYF 2009 TCZEW
|
2:0 |
09.10.2011 |
15:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 10- Data kolejki: 15-10-2011/16-10-2011
|
||||||||||||||||||||||||
Borga Linia-Stolem Gniewino |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Olivia Gdańsk-Orzeł Choczewo |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
GKS ŻUKOWO-ORZEŁ SUBKOWY |
7:1 |
15.10.2011 |
10:00 |
|||||||||||||||||||||
GRYF 2009 TCZEW-Bałtyk Gdynia |
2:3 |
15.10.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
KP Starogard Gdański-LECHIA GDAŃSK AP |
0:3 |
15.10.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Pomezania Malbork-Gedania Gdańsk |
6:5 |
15.10.2011 |
14:00 |
|||||||||||||||||||||
Arka Gdynia SI-Chojniczanka Chojnice
|
6:0 |
15.10.2011 |
15:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 11- Data kolejki: 22-10-2011/23-10-2011
|
||||||||||||||||||||||||
Orzeł Choczewo-Borga Linia |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
GRYF 2009 TCZEW-Gedania Gdańsk |
6:1 |
22.10.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
ORZEŁ SUBKOWY-Olivia Gdańsk |
2:3 |
22.10.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Bałtyk Gdynia-KP Starogard Gdański |
1:4 |
22.10.2011 |
13:00 |
|||||||||||||||||||||
LECHIA GDAŃSK AP-GKS ŻUKOWO |
6:0 |
22.10.2011 |
16:00 |
|||||||||||||||||||||
Chojniczanka Chojnice-Pomezania Malbork |
10:3 |
23.10.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Stolem Gniewino-Arka Gdynia SI
|
2:6 |
23.10.2011 |
16:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 12- Data kolejki: 29-10-2011/30-10-2011
|
||||||||||||||||||||||||
Arka Gdynia SI-Orzeł Choczewo |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Olivia Gdańsk-Borga Linia |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
GKS ŻUKOWO-Bałtyk Gdynia |
1:1 |
29.10.2011 |
10:00 |
|||||||||||||||||||||
GRYF 2009 TCZEW-Chojniczanka Chojnice |
3:1 |
29.10.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
KP Starogard Gdański-Gedania Gdańsk |
3:0 |
29.10.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Pomezania Malbork-Stolem Gniewino |
1:4 |
29.10.2011 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
ORZEŁ SUBKOWY-LECHIA GDAŃSK AP
|
0:4 |
30.10.2011 |
14:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 13- Data kolejki: 05-11-2011/6-11-2011
|
||||||||||||||||||||||||
Borga Linia-Arka Gdynia SI |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Orzeł Choczewo-Pomezania Malbork |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Gedania Gdańsk-GKS ŻUKOWO |
1:1 |
05.11.2011 |
09:00 |
|||||||||||||||||||||
Bałtyk Gdynia-ORZEŁ SUBKOWY |
6:0 |
05.11.2011 |
13:00 |
|||||||||||||||||||||
Chojniczanka Chojnice-KP Starogard Gdański |
0:2 |
05.11.2011 |
14:30 |
|||||||||||||||||||||
LECHIA GDAŃSK AP-Olivia Gdańsk |
11:0 |
06.11.2011 |
13:00 |
|||||||||||||||||||||
Stolem Gniewino-GRYF 2009 TCZEW
|
2:5 |
06.11.2011 |
15:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 14- Data kolejki: 24-03-2012/25-03-2012 |
||||||||||||||||||||||||
Orzeł Choczewo-GRYF 2009 TCZEW |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Gedania Gdańsk-ORZEŁ SUBKOWY |
3:3 |
24.03.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Stolem Gniewino-KP Starogard Gdański |
0:2 |
25.03.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Bałtyk Gdynia-LECHIA GDAŃSK AP |
0:0 |
25.03.2012 |
13:00 |
|||||||||||||||||||||
Chojniczanka Chojnice-GKS ŻUKOWO |
1:2 |
25.03.2012 |
16:30 |
|||||||||||||||||||||
Olivia Gdańsk-Arka Gdynia SI
|
0:17 |
28.03.2012 |
14:30 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 15- Data kolejki: 31-03-2012/01-4-2012
|
||||||||||||||||||||||||
GRYF 2009 TCZEW- |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
KP Starogard Gdański-Orzeł Choczewo |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
GKS ŻUKOWO-Stolem Gniewino |
4:1 |
31.03.2012 |
12:00 |
|||||||||||||||||||||
Bałtyk Gdynia-Olivia Gdańsk |
11:0 |
01.04.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
ORZEŁ SUBKOWY-Chojniczanka Chojnice |
1:3 |
01.04.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Pomezania Malbork-Arka Gdynia SI |
0:6 |
01.04.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
LECHIA GDAŃSK AP-Gedania Gdańsk
|
10:1 |
01.04.2012 |
13:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 16- Data kolejki: 07-04-2012/8-04-2012
|
||||||||||||||||||||||||
Orzeł Choczewo-GKS ŻUKOWO |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Gedania Gdańsk-Bałtyk Gdynia |
1:5 |
05.04.2012 |
12:00 |
|||||||||||||||||||||
Chojniczanka Chojnice-LECHIA GDAŃSK AP |
0:5 |
06.04.2012 |
14:00 |
|||||||||||||||||||||
Arka Gdynia SI-GRYF 2009 TCZEW |
4:0 |
07.04.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Stolem Gniewino-ORZEŁ SUBKOWY |
1:0 |
07.04.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Olivia Gdańsk-Pomezania Malbork |
2:0 |
17.04.2012 |
17:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 17- Data kolejki: 14-04-2012/15-04-2012
|
||||||||||||||||||||||||
GKS ŻUKOWO- |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
ORZEŁ SUBKOWY-Orzeł Choczewo |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Gedania Gdańsk-Olivia Gdańsk |
7:1 |
14.04.2012 |
09:00 |
|||||||||||||||||||||
LECHIA GDAŃSK AP-Stolem Gniewino |
5:1 |
14.04.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
GRYF 2009 TCZEW-Pomezania Malbork |
1:0 |
14.04.2012 |
13:00 |
|||||||||||||||||||||
Bałtyk Gdynia-Chojniczanka Chojnice |
6:1 |
15.04.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
KP Starogard Gdański-Arka Gdynia SI
|
0:6 |
15.04.2012 |
13:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz |
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 18- Data kolejki: 21-04-2012/22-04-2012
|
||||||||||||||||||||||||
Orzeł Choczewo-LECHIA GDAŃSK AP |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Arka Gdynia SI-GKS ŻUKOWO |
6:0 |
21.04.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Stolem Gniewino-Bałtyk Gdynia |
5:1 |
21.04.2012 |
13:00 |
|||||||||||||||||||||
Olivia Gdańsk-GRYF 2009 TCZEW |
1:2 |
21.04.2012 |
14:00 |
|||||||||||||||||||||
Chojniczanka Chojnice-Gedania Gdańsk |
3:0 |
21.04.2012 |
18:00 |
|||||||||||||||||||||
Pomezania Malbork-KP Starogard Gdański
|
0:5 |
22.04.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 19- Data kolejki: 28-04-2012/29-04-2012
|
||||||||||||||||||||||||
Bałtyk Gdynia-Orzeł Choczewo |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
LECHIA GDAŃSK AP- |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
GKS ŻUKOWO-Pomezania Malbork |
6:1 |
28.04.2012 |
10:00 |
|||||||||||||||||||||
KP Starogard Gdański-GRYF 2009 TCZEW |
1:2 |
28.04.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Chojniczanka Chojnice-Olivia Gdańsk |
1:1 |
28.04.2012 |
18:00 |
|||||||||||||||||||||
Gedania Gdańsk-Stolem Gniewino |
4:3 |
29.04.2012 |
13:00 |
|||||||||||||||||||||
ORZEŁ SUBKOWY-Arka Gdynia SI
|
0:6 |
29.04.2012 |
14:30 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 20- Data kolejki: 28-04-2012/29-04-2012
|
||||||||||||||||||||||||
Orzeł Choczewo-Gedania Gdańsk |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Olivia Gdańsk-KP Starogard Gdański |
2:2 |
03.05.2012 |
10:00 |
|||||||||||||||||||||
Arka Gdynia SI-LECHIA GDAŃSK AP |
2:0 |
03.05.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
GRYF 2009 TCZEW-GKS ŻUKOWO |
1:3 |
03.05.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Pomezania Malbork-ORZEŁ SUBKOWY |
1:4 |
03.05.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Stolem Gniewino-Chojniczanka Chojnice
|
1:0 |
03.05.2012 |
14:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 21- Data kolejki: 05-05-2012/6-05-2012
|
||||||||||||||||||||||||
Chojniczanka Chojnice-Orzeł Choczewo |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Gedania Gdańsk- |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
LECHIA GDAŃSK AP-Pomezania Malbork |
9:1 |
05.05.2012 |
13:00 |
|||||||||||||||||||||
Stolem Gniewino-Olivia Gdańsk |
4:2 |
05.05.2012 |
13:00 |
|||||||||||||||||||||
ORZEŁ SUBKOWY-GRYF 2009 TCZEW |
2:3 |
06.05.2012 |
14:30 |
|||||||||||||||||||||
Bałtyk Gdynia-Arka Gdynia SI |
1:3 |
06.05.2012 |
15:00 |
|||||||||||||||||||||
GKS ŻUKOWO-KP Starogard Gdański
|
4:0 |
10.05.2012 |
18:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 22- Data kolejki: 12-05-2012/13-05-2012
|
||||||||||||||||||||||||
Orzeł Choczewo-Stolem Gniewino |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
KP Starogard Gdański-ORZEŁ SUBKOWY |
5:1 |
12.05.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Pomezania Malbork-Bałtyk Gdynia |
3:2 |
13.05.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
GRYF 2009 TCZEW-LECHIA GDAŃSK AP |
1:3 |
13.05.2012 |
12:00 |
|||||||||||||||||||||
Olivia Gdańsk-GKS ŻUKOWO |
0:6 |
13.05.2012 |
13:00 |
|||||||||||||||||||||
Gedania Gdańsk-Arka Gdynia SI
|
0:7 |
13.05.2012 |
17:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 23- Data kolejki: 19-05-2012/20-05-2012
|
||||||||||||||||||||||||
Orzeł Choczewo-Olivia Gdańsk |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Stolem Gniewino- |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
ORZEŁ SUBKOWY-GKS ŻUKOWO |
2:3 |
19.05.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
LECHIA GDAŃSK AP-KP Starogard Gdański |
5:2 |
19.05.2012 |
13:00 |
|||||||||||||||||||||
Bałtyk Gdynia-GRYF 2009 TCZEW |
3:1 |
20.05.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Chojniczanka Chojnice-Arka Gdynia SI |
0:1 |
20.05.2012 |
17:00 |
|||||||||||||||||||||
Gedania Gdańsk-Pomezania Malbork
|
3:1 |
20.05.2012 |
17:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 24- Data kolejki: 26-05-2012/27-05-2012
|
||||||||||||||||||||||||
Pomezania Malbork-Chojniczanka Chojnice |
2:3 |
27.05.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Arka Gdynia SI-Stolem Gniewino |
10:1 |
30.05.2012 |
14:30 |
|||||||||||||||||||||
KP Starogard Gdański-Bałtyk Gdynia |
3:1 |
31.05.2012 |
17:30 |
|||||||||||||||||||||
GKS ŻUKOWO-LECHIA GDAŃSK AP |
2:3 |
26.05.2012 |
10:00 |
|||||||||||||||||||||
Olivia Gdańsk-ORZEŁ SUBKOWY |
0:1 |
26.05.2012 |
14:00 |
|||||||||||||||||||||
Gedania Gdańsk-GRYF 2009 TCZEW
|
1:2 |
26.05.2012 |
17:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 25- Data kolejki: 02-06-2012/3-06-2012
|
||||||||||||||||||||||||
Chojniczanka Chojnice-GRYF 2009 TCZEW |
3:0 |
02.06.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
Gedania Gdańsk-KP Starogard Gdański |
1:2 |
02.06.2012 |
17:00 |
|||||||||||||||||||||
Bałtyk Gdynia-GKS ŻUKOWO |
5:2 |
03.06.2012 |
11:00 |
|||||||||||||||||||||
LECHIA GDAŃSK AP-ORZEŁ SUBKOWY |
20:0 |
03.06.2012 |
14:30 |
|||||||||||||||||||||
Orzeł Choczewo-Arka Gdynia SI |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Stolem Gniewino-Pomezania Malbork |
4:2 |
10.05.2012 |
17:00 |
|||||||||||||||||||||
Mecz
|
Wynik |
Data |
Godz. |
|||||||||||||||||||||
Kolejka nr 26- Data kolejki: 5-06-2012/06-06-2012
|
||||||||||||||||||||||||
Arka Gdynia SI- |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
Pomezania Malbork-Orzeł Choczewo |
: |
.. |
||||||||||||||||||||||
GKS ŻUKOWO-Gedania Gdańsk |
1:2 |
22.05.2012 |
18:00 |
|||||||||||||||||||||
ORZEŁ SUBKOWY-Bałtyk Gdynia |
0:4 |
23.05.2012 |
15:00 |
|||||||||||||||||||||
GRYF 2009 TCZEW-Stolem Gniewino |
3:0 |
23.05.2012 |
16:00 |
|||||||||||||||||||||
KP Starogard Gdański-Chojniczanka Chojnice |
0:1 |
23.05.2012 |
16:00 |
|||||||||||||||||||||
Olivia Gdańsk-LECHIA GDAŃSK AP |
0:7 |
23.05.2012 |
18:00 |
Najbliższa kolejka 11 | |||||||||||||||||||||
|
Arka Gdynia S.I | 1:0 | Bałtyk Gdynia |
2013-10-19, 18:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
PKT Gdynia
WBK
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.